درباره ما

شرکت تحقیقات فناوری کبریا به عنوان نخستین شرکت تحقیقاتی استان قزوین، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۰ با دریافت پروانه پژوهش از وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز نمود. این شرکت در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته صنعتی و سیستم های مدرن شهری فعالیت می نماید.

عمدۀ فعالیتهای این شرکت متمرکز بر پروژه هایی است که برای اولین بار در کشور اجرا می شوند. بحمدالله حاصل فعالیتهای چند ساله این شرکت منجر به ابداع سیستم های متنوع صنعتی و شهری گردیده و برای کارخانجات و سازمانهای مختلف اجرا شده است.

شرکت کبریا در کنار سایر فعالیت های خود وارد حوزه جدیدی از دانش و فناوری به نام انیماترونیکس گردید و با انجام تحقیقات و طراحی و ساخت انواع محصولات انیماترونیک و نیز تالیف و انتشار کتاب در این زمینه، فناوری انیماترونیک را بومی نموده و صنعت انیماترونیک را در ایران بنیانگذاری کرد. در حال حاضر این شرکت با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود در طراحی و تولید انواع محصولات انیماترونیک، آماده است کلیه نیازهای مشتریان را در حوزه های گوناگون، بویژه صنعت سینمای حرفه ای (حیوانات رباتیک)، مراکز تفریحی و گردشگری (جانوران رباتیک برای باغ وحش های رباتیک و پارک های ژوراسیکموزه های علوم و حیات وحش، نمایشگاه ها و تبلیغات تجاری تامین نماید.